pondělí 28. září 2015

Láska

Láska

Chtěl bys utéct od bolesti,
teď, když už mě znáš, 
schovat se do ulity
z dětských snů,
neztratíš, co nemáš,
toť moudro dnešních dnů.

Vrať se zpátky k životu,
já jen smrt rozdávám,
znám jen bezcitnou prázdnotu, 
uteč, kam zlo nesmí,
kam cestu neznám,
tam ti nic neublíží.

Jen bláznům budu spásou,
jsem oheň, mám z tepla strach,
bloudím zmraženou tmou,
vše hmotné požírám
a světlo je můj vrah,
co seberu, to nevydám.

Zapomeň a neohlížej se,
jsem pevnost z liliových plátků,
touhou rozpadnu se,
jsem led, tání je mojí zbraní,
má sílu jarních vánků,
tou zabíjím bez váhání.

*     *     *

I Would Die for You

Violate all the love that I'm missing
Throw away all the pain that I'm living
You will believe in me
And I can never be ignored

Žádné komentáře:

Okomentovat